CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

W roku 2009 i 2010 nasza wiarygodność oraz silna pozycja rynkowa została potwierdzona „Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej” nadawanym przez D&B Poland.

"Certyfikat Wiarygodności Biznesowej" to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland, potwierdzające najwyższą i wysoką ocenę stabilności wystawianą według D&B Poland. Wyróżnienie certyfikatem gwarantuje wiarygodność kontrahenta potwierdzając wysoki poziom rentowności oraz zdolności i płynności finansowej firmy.

 

cwb2010 h500

cwb2009 h500

 


GAZELE BIZNESU

W roku 2006, 2007 i 2012 nasz wysiłek uhonorowany został nagrodą Pulsu Biznesu ”Gazele Biznesu” przyznawaną najprężniej rozwijającym się firmom w Polsce. "Gazele Biznesu" to projekt promocyjny realizowany wspólnie przez dzienniki ekonomiczne. Jednym z tych dzienników jest wydawany w Polsce "Puls Biznesu". Ideą nagrody jest promowanie małych i średnich firm. Coroczny ranking (prowadzony od 2002 roku) najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm ma na celu pokazanie firm, które rozwijając się potrafią wywalczyć sobie bardzo dobrą pozycję na rynku. Pierwszą edycję rankingu ogłoszono w 2000 roku. Na liście najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw znalazło się wówczas 300 firm, po roku - 400, w następnych latach - 800, 1400, 2002, 3108, a w 2006 roku – 3404 firmy. Mamy głęboką nadzieję, że wyróżnienia otrzymane przez naszą firmę od niezależnych instytucji badających kondycję przedsiębiorstw pozytywnie wpłyną na chęć nawiązania i utrzymania współpracy z nowymi i obecnymi kontrahentami.

 

gazela 2012 h 500

 

gazela 2015 h 500

DIAMENTY FORBESA

W 2014 roku nasza firma została laureatem rankingu Diamentów Forbesa. Premiowane były wyniki finansowe odnotowane w ostatnim badanym okresie. Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

 

diamenty

 

FIRMY RODZINNE ROKU 2012 NEWSWEEK

W 2012 roku nasza firma została laureatem Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2012 prowadzonego przez Newsweek Polska. Ranking ten wyłonił najszybciej rozwijające się firmy rodzinne w Polsce.

SOLVENT

producent i dystrybutor chemii przemysłowej

loading...
Wszystkie prawa zastrzeżone © Solvent 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.