Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne SOLVENT Export-Import M.M.Cichońscy Spółka Jawna działa na polskim rynku chemicznym od 1993 roku. Podstawową działalność firmy stanowi produkcja, sprzedaż hurtowa rozpuszczalników oraz usługi transportowe autocysternami. Zarówno wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów, jak również profesjonalizm oraz dynamika działania utrzymują naszą firmę w czołówce dystrybutorów chemii przemysłowej.

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę rozpuszczalników standardowych dla takich sektorów przemysłu jak m.in.:

  • produkcja farb i lakierów,
  • produkcja chemii gospodarczej,
  • produkcja kosmetyków,
  • przemysł gumowy,  
  • przemysł tworzyw sztucznych.

Oferowane przez nas produkty wytwarzane są przez polskie i zagraniczne rafinerie chemiczne.

Strategią firmy SOLVENT jest oferowanie usług dystrybucyjnych o najlepszym na rynku stosunku jakości do ceny. Pojęcie jakości obejmuje nie tylko parametry techniczne oferowanych przez nas produktów, lecz także dbałość o bezpieczeństwo transportu, kulturę obsługi i wsparcie techniczne.

SOLVENT od początku działalności wciąż uzyskuje mocniejszą pozycję na rynku usług chemicznych. Dysponując bogatą wiedzą, doświadczeniem i znajomością oczekiwań Klientów, udostępnia swój potencjał techniczny i organizacyjny, dla którego celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb poprzez dostarczenie rozwiązań logistycznych opartych na najnowocześniejszych technologiach. Zaufanie do firmy znajduje potwierdzenie w kontaktach z dużymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi oraz we współpracy z czołowymi producentami produktów chemicznych. Silnym punktem firmy cenionym przez naszych kontrahentów jest również wypracowana przez lata naszej działalności kooperacja zarówno z krajowymi, jak i międzynarodowymi podmiotami. Dzięki niej firma SOLVENT jest w stanie elastycznie reagować na zmiany sytuacji na rynku, a przez to oferować swoim klientom dogodne rozwiązania w dziedzinie zaopatrzenia w surowce chemiczne.

Kompetentni pracownicy naszej firmy prezentują najwyższy profesjonalizm i sprawność w działaniu, wykazując dodatkowo pełną otwartość na oczekiwania i sugestie Klientów. Znajduje to swój szczególny wymiar w oferowaniu przez nas alternatywnych rozwiązań, uwzględniających także zdolności finansowe naszych Klientów. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę zamówienia z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych transakcji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku europejskiego, firma SOLVENT wdraża projekty wspomagające rozwój innowacyjności naszej firmy w obszarze nowych technologii logistycznych, dystrybucyjnych i magazynowych.

Ochrona danych osobowych

Ochrona bezpieczeństwa i poufności Państwa danych osobowych jest dla firmy SOLVENT bardzo ważna. Dlatego prowadzimy działalność zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa. Gwarantujemy Państwu poczucie bezpieczeństwa biznesowego na najwyższym poziomie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Solvent 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.